BETONARME & ÇELİK YAPILAR

 

Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Proje ofisimiz her türlü yapının Statik Proje, Statik Analiz, Çelik Konstrüksiyon, Betonarme proje çizim, iskele projesi alanlarında proje tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Amorf Yapı Mimarlik Mühendislik Şirketi olarak betonarme yapıların statik uygulama projesi, güçlendirme projesi, belediye ruhsat takip hizmetleri sunmaktadır.

b2

Betonarme Proje Hizmetleri – Çok Katlı Betonarme Yapılar – Sosyal Tesisler – Spor Tesisleri – Endüstri Yapıları – Güçlendirme Projeleri – İstinat Duvar Projesi – Temel Projesi

 

                                                      Betonarme Projeler

Amorf Yapı Mimarlık Mühendislik Şirketi olarak amacımız, yürürlükteki şartnamelere uygun olarak betonarme yapıların statik projelendirme hizmetini vermektedir.  Statik proje bir yapıya etki edem tüm yüklere göre en ekonomik yapıyı tasarlama işidir. İnşa edilecek yapı için yürürlükteki imar kanuna göre elektrik, mekanik, mimari zemin etüt ve statik projelerin yapılması gerekmektedir. Yapıların maliyet olarak büyük bir kısmını oluşturan betonarme sistemler olup ekonomik anlamda en önemli projeyi statik proje oluşturmaktadır.

Statik proje, konusunda tecrübeli İnşaat Mühendisleri tarafından yapılmalıdır. Bir yapının haddinden fazla kolon ve kiriş kullanılarak yapılması pahalı bir imalattır ve bu yatırımcı için gereksiz bir külfettir. Bu durumun aksine yapıya etki eden yükleri ve taşıyıcı sistemin uygunluğunu ihmal ederek imal edilen ucuz bir yapı ise telafisi olmayan maddi ve manevi kayıplara yol açabilir.

Amorf Yapı Mimarlık Mühendislik Şirketi olarak yapının ömrü boyunca muhtemel yüklere göre taşıyıcı sistemi doğru tasarlanmış, sağlam ve en ekonomik yapıyı tasarlamaktadır.

 

Amorf Yapı Mimarlık Mühendislik çelik yapı

                      Çelik Projeler

Proje ofisimiz her türlü çelik konstrüksiyon yapının statik ve dinamik analizlerini yaparak proje, mimari çizim, statik proje ve dizayn hizmetleri vermektedir.  Amacımız güncel şartnamelere uygun olarak ağır ve hafif çelik

statik projeleri, uzay kafes sistem projeleri çelik güçlendirme projeleri, kalıp iskelesi hesabı, çelik silo hesabı gibi çelik sistemlerden oluşan Projesi yapıların projelendirme hizmetini vermekteyiz.

Çelik Proje Hizmetleri
– Çelik Statik proje
– Uzay Kafes Sistemleri
– Çelik Yapı Maliyet Hesapları ve Metrajları
– Çelik Güçlendirme Projeleri
– Kalıp İskelesi Hesabı
– Çelik Silo Hesabı
– Silo Tankı Hesabı
– Çelik Fabrika Projeleri
– Çelik Hangar Projeleri
– Çelik Sundurma Hesabı
– Çelik Ahır Projesi
– Çelik Yaya Üst Geçit
Quick Guide: Best VPN Alternatives to CyberGhost https://fivebestvpn.com/best-vpn-for-android/.